Murat Cemcir Kimdir Kaç Yaşında Evli Mi ?

Murat Cemcir; 30 Kasım 1976 tarihinde Tokat’a bağlı Niksar ilçesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Babası aslen Gürcü asıllıdır. Bir kız kardeşi vardır. Cemcir eğitim hayatını Mustafa Kemal Üniversitesi Otomotiv bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. 2001 yılından itibaren İstanbul’da yaşamaktadır.

 

Oyunculuk hayatına 2002 yılında Sır Kapısı dizisinde başlayan Murat Cemcir, asıl şöhreti 2010 yılında Ahmet Kural ile beraber başrolde oynadığı Çalgı Çengi filmine borçludur. 2012 yılında Ahmet Kural ve Sadi Celil Cengiz ile beraber İşler Güçler adlı dizide kendi karakterinden esinlenerek başrol oynamıştır. 2013 yılında uyumlu ikili olduğu Ahmet Kural ile beraber Düğün Dernek filminde oynayarak büyük beğeni kazanmıştır. 2014 yılında da Ahmet Kural ve Seda Bakan ile başrollerini paylaştığı Kardeş Payı adlı televizyon dizisinde oynamaktadır. Bunlar haricinde Yeraltı, Üsküdar’a Giderken,  Behzat Ç. (konuk oyuncu), Bir Bulut Olsam, Gazi, Pars: Kiraz operasyonu gibi değişik tarzlarda pek çok televizyon dizisi ve sinema projelerinde yer almıştır.

 

Özel hayatıyla ilgili fazla göz önünde bulunmayan Murat Cemcir’in şu sıralar kimliğini sakladığı bir kız arkadaşı olduğu iddia edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir