Mandy Grace Capristo Kimdir Kimdir Sevgilisi ?

2009 yılında FHM dergisinin “dünyanın en seksi 100 kadını” sıralamasında 1. Sırada yer alan alman şarkıcı, dansçı ve söz yazarı mandy grace capristo,1990 Almanya doğumludur. Monrose grubunun solistlerinden biri olan seksi şarkıcı, grubun dağılmasının ardından 2011 yılında ilk solo albümünü yaptı. Sonrasında ise Nisan 2012 de piyasaya bir single albüm çıkardı.

 

Güzel ve başarılı alman şarkıcı mandy grace capristo, 2013 Arsenal’in Türk asıllı futbolcusu mesut Özil ile görüntülenmişti. Özil, alman şarkıcı sarah connor’un kız kardeşi ile olan uzun süreli ilişkisine 2010 yılında son vermişti.

 

Son zamanlarda futbol kariyerinde hızlı bir düşüş yaşayan mesut Özil, nisan ayında sevgilisi mandy grace capristo için güzel bir jest hazırlamıştı. Arsenal’in yıldız futbolcusu, kramponlarına sevgilisinin ismini yazarak onu çok mutlu ederken Arsenal taraftarını çok fena kızdırdı. Sevgilisinin adını kramponlarına yazarak aşkını bir kez daha ilan eden Özil, hiçbir şeyin umurunda olmadığını ve söyleyeceklerini futbolu ile anlatacağını ifade etti. Capristo ise bu durum için “Mesut, beni bir kez daha havalara uçurdu” şeklinde yorum yaptı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.