Manken Aslı Baş Kimdir Kaç Yaşında Öldü Resimleri ?

2010 yılında daha 32 yaşındayken Bodrum’da bir iş adamının villasının balkonundan düşerek hayatını kaybeden ünlü manken Aslı Baş, 1978 yılında Eskişehir’de dünyaya geldi. Başarılı manken ve model olan baş, daha 13 yaşındayken Antalya’daki Esline ajans tarafından keşfedilerek birçok yarışmada dereceler kazanması sağlandı.2003’de Antalya’da düzenlenen Miss Model of the World yarışmasında aldığı mankenler kraliçesi ödülü en önemli başarısını kazanmış oldu.

 

2003 Miss of the World yarışması birincisi olan Aslı Baş, 2010 yılında tekerlekli sandalyeye bağımlı olarak yaşayan işadamı Ahmet Bayer’in villasının balkonundan düşerek öldü. Ancak ölümünün ardında bir sır perdesi oluştu. Başarılı ve güzel manken, balkondan düştü mü yoksa aşağı mı atıldı? Bu soru herkesin kafasını karıştırdı.

 

Ahmet Bayer’in 6,5 metrelik terasından düşerek yaşamını yitiren Aslı Baş hakkındaki dava halen sürmektedir. Şubat ayında yapılan 9. Duruşmanın ardından maktul avukatının reddi hakim istemi sebebiyle duruşma ileri bir tarihe ertelendi. Ahmet Bayer, oğlu Hakan Bayer ve villa çalışanlarından birinin de bulunduğu sanıkların tutukluluk halleri devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir