Atilla Taş Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi ?

Atilla Taş; 4 Şubat 1975 tarihinde Adana’nın Ceyhan ilçesinde doğmuştur. Pop müzik dalında şarkıcılık, sunuculuk ve oyunculuk kariyeri vardır. İlk albüm çıkışını 1998 yılında Kırmızılım adlı albümüyle yapmıştır. Ham Çökelek, Zennube gibi esprili şarkılar yapan Atilla Taş, bu albümle pop müzik camiasına hızlı bir giriş yapmış ve adından epey bahsettirmiştir. 2012 yılında PSY’nın Gangnam Style şarkısını Yam Yam Style adıyla düzenlemiş ve şarkıya klip çekmiştir. Klibini Youtube’da milyonlarca kişi izlemiştir. Sanatçı 1999’da Zilyoner, 2003’te Şöhretler Kebapçısı adlı dizilerde oynamıştır.  2010’da Müzik Kutusu, 2011-2012 yıllarında Taş Devri, 2012-2013 yıllarında ise Ben Burdan Atlarım adlı programları sunmuştur.

 

Aktif bir twitter kullanıcısı olan Atilla Taş, kendisiyle ve gündemdeki olaylarla esprili bir dille dalga geçerek attığı tweetlerle ilgileri yeniden üzerine çekmiş ve fenomen olmuştur. Özellikle Gezi Parkı olaylarıyla ilgili yazdıkları ilgiyle takip edilmiştir.

 

Aşk hayatıyla çok fazla gündeme gelmeyen Atilla Taş’ın çok küçük yaşlarda İlkay Sarıköse ile evlenip boşandığı ve çiftin  Sezen adında bir kız çocukları olduğu biliniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir