Önder Bekensir Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi ?

1975 İstanbul doğumlu olan Önder Bekensir, Boğaziçi Üniversitesi’nde Turizm ve otelcilik eğitimi almıştır. Kimyasal tuz üretimi yapan aile şirketinin ortaklarından biri olan Bekensir, 1995 “ Mr. Turkey” yarışmasında ikinci olduğu halde çok fazla mankenlik yapmadı. Ünlü işadamı eğitimi için Amerika’ya gitti. Florida’daki bir üniversitede uluslararası iş yönetimi ve ekonomi master yaptı ve on yıllık Amerika döneminde işletmecilik de yaptı. Ayrıca babasının vefatı ile Türkiye’de dönmek durumunda kaldıktan sonra kendi aile şirketinde çalışmak yerine organizasyon işlerine girdi.

 

Başarılı bir işadamı olan Önder Bekensir, medyada Türkiye’nin önemli zenginleri arasında sayılan Faruk Yalçın’ın kızı Süreyya Yalçın’ın ikinci eşi olduğu halde asıl tanıtımını Demet Akalın ile yaşadığı fırtınalı evlilik ve flört dönemi sırasında yapmış oldu.

 

Türkiye medyasında Derin Mermerci, Helin Avşar ve Tanyeli gibi önemli isimlerle anılan Önder Bekensir, anlaşılan ilişkiler konusunda pek de sadık sayılmaz. Süreyya Yalçın ile evliliğinden önce hamile olan İngilizce öğretmeni Amerikalı sevgilisini bıraktı. Ayrıca evliliklerinde de çok başarılı olduğu söylenemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.