Nur Gümüşdoğrayan Kimdir Kaç Yaşında Resimleri Sevgilisi ?

Bir dönem ismi oyuncu Murat Han ile birlikte anılan 2004 Türkiye güzeli Nur Gümüş doğrayan, yarışmanın ardından 4 Aralık tarihinde Çin’in sanya Adası’nda düzenlenen Miss Model of the World yarışmasında Türkiye’yi temsil etmişti. 1985 doğumlu Gümüş doğrayan, mankenliğe sema Şimşek’e özenerek başlamış ve bu güne kadar Vural Gökçaylı, Yıldırım Mayruk gibi ünlü tasarımcıların defilelerinde yer aldı.

 

Nur Gümüş doğrayan, Show TV’de yayınlanan “ben burdan atlarım” yarışmasındaki ünlü yarışmacılardan biriydi. Yarışmadaki görevlerden birinin denemeleri sırasında dengesini kaybederek havuza düşen güzel model, kısa bir süre nefessiz kalarak bilinç kaybı yaşadı.

 

2004 güzeli Nur Gümüşdoğrayan ile iş adamı sevgilisi sarp ibrahimoğlu’nun evleneceği haberleri medyayı epey bir süre meşgul etti. Annesi nur akman ile spor çıkışı görüntülenen Gümüş doğrayan, modellik ve oyunculuğa devam edip etmeyeceğine evlendikten sonra karar vereceğini anlattı. 26 Nisan 2014 günü mutlu çift, görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Gümüşdoğrayan ve işadamı sarp ibrahimoğlu’nun lavanda boutique hotel’te yapılacak düğünlerine çiftin yakın dostları katılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.