Melisa Kavşak Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi?

Asıl ismi kesin olmayan kaynaklara göre Gözde Coşkun olduğu söylenen; Melisa Kavşak 28 Kasım 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 2012 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında favori finalistlerden biri olmasına rağmen, kamp döneminde geçirdiği sakatlık nedeniyle ayrılmak zorunda kalmış isimlerden biridir, aynı zamanda. İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Fotoğraf ve Video eğitimi alan, Melisa Kavşak işi ve eğitimi gereği hala İstanbul’da ikamet ediyor.

 

Melisa Kavşak, 2005 yılından itibaren oyunculuk ve tiyatro alanına güçlü bir çekim duymaya başlayınca, birçok güçlü oyuncu adayının akın ettiği Müjdat Gezen Sanat Merkezi ve Barış Manço Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı. Yani güzellik yarışmasına katılmadan önce de esas rotasını zaten belirlemişti. Güzellik yarışmasına katıldığı dönemden bu yana ise; oyunculuk, sunuculuk ve modellik yapan Melisa Kavşak, birçok projenin ardından 2013 yılında, ATV’de yayınlanan “Bizim Okul” dizisinde rol aldı. Aynı zamanda Boxer dergisinin kapak kızı olmuştu.

 

Son olarak, Muhteşem Yüzyıl’da Burak Özçivit’in canlandırdığı Malkoçoğlu Bali Bey karakterinin sevgilisi olarak diziye dahil olmasıyla adından söz ettirmişti. Nur Gümüşdoğrayan’ın eski sevgilisi iş adamı Öncü Sönmez ile adı anılsa da, inkar eden güzel aşk hayatı konusunda ser verip sır vermiyor. 22 yaşında birine göre oldukça temkinli bir duruş sergiliyor.

 

Ünlü markaların katalog modeli olarak kameraların karşısına geçip, tasarımlarını tanıtan Melisa Kavşak, hem güzelliği hem de yeteneği sayesinde adından sıkça söz ettiriyor. Pek çok dergiye kapak mankeni olan ve röportaj veren ünlü oyuncu, mankenlik ve sunuculuk kariyerlerini de devam ettiriyor. Ekranların sevilen yüzü olan Melisa Kavşak’ı bundan sonra pek çok projede göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir