Naz Elmas Kimdir?

16 Haziran 1983 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu Naz Elmas; Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. 2004 yılında gösterime gören ve 62 bölüm kadar KANALD ekranlarında evlerimize konuk olan, yönetmenliğini Andaç Haznedaroğlu’nun yaptığı Haziran Gecesi isimli dizi projesinde ünlü isimler Nebahat Çehre ve Özcan Deniz ile başrolü paylaşarak tüm dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başarmıştır. Aynı yıl içerisinde Cem Yılmaz’ın senaristliğini yaptığı ve başrolde oynadığı komedi filmi GORA’da rol almıştır.

 

Emmy ve Altın Küre ödüllü ünlü Amerikan dizisi Grey’s Anatomy’nin yerli uyarlaması olan, Kutsi ve Yasemin Ergene gibi isimlerin oynadığı doktorlar dizisinin 3.sezonunda dizinin kadrosuna dâhil olan Naz Elmas, bu dizide Eylül karakterini başarıyla canlandırmıştır.

 

Doktorlar dizisinin büyük ilgi görmesinin ardından Garanti ve HSBC reklamlarında rol alan, son olarak KANALD ekranlarında yayınlanan Güzel Çirkin isimli dizide komiser Nazlı rolüyle karşımıza çıkan Naz Elmas’ın adı son dönemde Galatasaray’ın yıldız oyuncusu Burak Yılmaz ile anılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.