Neshan Mülazım Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi ?

Neshan Mülazım 1.83 boyundadır. Gaye Sökmen ajans ile çalışmıştır. 1995 yılında Miss Suzuki güzellik yarışmasında birinci olmuştur. Ardından Filipinler’de düzenlenen Miss Asia Pasific’te ise dördüncü olmuştur. Mankenlik kariyeri bu şekilde başlamış ve dikkatleri üzerine çekmiştir. Yunan kaleci Yani Siderakis ile aşk yaşayan manken büyük aşkı ile konuşulmaktadır. Dokuz ay önce tanıştıkları Yani Siderakis Kalloni’ye transfer olunca büyük aşkı da onunla birlikte Midilli’ye gitmiştir.

 

Türkiye de 5 yıl mankenlik yapmıştır ve ardından 2001 yılında Yunanistan’a yerleşmiştir. Yıllarca Atina da defilelerde boy göstermiştir. Neshan Mülazım daha sonra Mikonos’ta VIP mihmandarlık hizmeti sunan bir şirket kurmuştur. Böylelikle turizm işlerine de el atmıştır.

 

Neshan Mülazım Yani Siderakis ile olan büyük aşkını röportaj da dile getirmiştir. Kendisi otuz beş yaşında olan mankenin sevgilisi Yani Siderakis yirmi altı yaşındadır. Ünlü manken bu yaş farkını sorun etmediğini söylemiştir. Midilli’ye taşındıkları için pişman olmadığını Yani Siderakis nereye transfer olursa yine onunla birlikte gideceğini dile getirmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.