Nur Yerlitaş Kimdir?

11 Ağustos 1955 doğumlu olan Nur Yerlitaş güzel ve sempatik bir modacıdır. Bir çok ünlüye çok değişik ve özel tasarımlar diker. Bunların arasında Derin Mermeci, Bülent Ersoy ve bir çok ünlü var. Kendisinin verdiği röportaja göre kahvaltı zevikini çok önemseyen bir kadın. İki yardımcısının bulunduğu evinde zaman geçirmeyi çok sever.

Nur Yerlitaş TV8’de yayınlanan İşte Benim Stilim adlı moda yarışma programında jüri üyeliği yapmaktadır ve buradaki sert tavırları, dobra duruşu ve kendine ait tarzı ile dikkatleri üzerine toplamıştır. Kendisi hakkında da bu yorumları yapıldığı zaman kabul etmiş ve arızalı bir kadın olduğunu ancak jeneratörünün de bulunduğunu ekleyerek şaka ile karışık kendisini betimlemiştir. Gerçek anlamda iddialı ve şık bir kadındır. Dolgun dudakları ile iri gözleri kendisine çok yakışır. Giyimi ve tarzı bir numaradır ve bir çok bayan onu örnek alır.

Nur Yerlitaş neredeyse bütün cemiyet hayatının güzellerine kostümler, gece elbiseleri dikmekte ve harika tasarımlar ortaya çıkarmaktadır. Kendisi bir marka oldu. Çocukluğundan beri artistlerin renkli yaşantı ile iç içe olmaya çalışmıştır.

3 Yorum

Yorum Yapın
  1. Nur yerlitaş bir elbise dikti ve bu elbisenin çirkinliğini anlatmak için
    Şah-ın yanında şahbaz oldu diyor.şahın yanında şahbaz olmak canını bu aşk yoluna yiğitçe vermektir.bu aşkta hz alidir.Milan’da oturuyorum diyor.lafın manasını bilsin salak kadın hayat yiğip giğinip içip sıçmak değildir.O galiba İtalya’da boru olmayı öğrendi ayık olsun..sah hatayi şah ismail. Bizim öz değerlerimizdir yerlitaşa benzemiyor.milano taşı sanki

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir