Özgü Namal Kimdir Narin Kimdir Kaç Yaşında ?

Özgü Namal ; 28 Aralık 1978 , İstanbul doğumlu sinema ve tiyatro oyuncusudur. İstanbulun nezih ailelerinden birinin kızı olan Özgü Namal ; 1997 yılında Masal Gerçek Tiyatrosunda eğitim görmeye başlayarak profesyonelliğe ilk adımını atmıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuş başarılı oyuncu , 2005 ‘ te rol aldığı Kiralık Oyun tiyatrosu ile Afife Tiyatro Ödüllerinden yardımcı rolde en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

 

Oyuncunun en çok ön plana çıktığı projeler arasında Hanımın Çiftliği , Kurtlar Vadisini gösterebiliriz. Rol adığı ve kariyerinin bir nevi dönüm noktası olan bu diziler uzun bir süre reklam yüzü olmasını da sağladı. Uzun  yıllardır , akbank’ın reklam yüzü olan Özgü Namal , aşk hayatında daha önceden Oktay kaynarca ile birlikteydi.

 

Oktay kaynarca ile birlikteliğinin sona ermesi üzere ,  2010 yılında  Başar savur ile birliktelik yaşamaya başladı. Uzun süre aşkları devam eden  Özgü Namal ve Başar Savur çifti  3 yıl ardan sonra  2013 yılında bu birlikteliğe son verdiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir