Popstar Ahsen Kim ?

Popstar Ahsen 2013 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Popstar yarışması ile tanınan bir yarışmacıdır. 1987 yılında Ordu’da doğdu ve 26 yaşındadır. Ordu’da dünyaya gelen güzel ve genç yetenekli yarışmacının kendisinden başka iki kardeşi daha bulunur. İTÜ devlet konservatuarı ses eğitim bölümü örgencilerinden biri olarak eğitim hayatına devam eder.

 

Popstar Ahsen annesinin geçirdiği beyin kanaması ardından felç sonrası yatalak kalması nedeni ile çok üzülen bir yarışmacıdır. Bu acısını sevenleri ile paylaşır. Zaman zaman vokalist olarak da çalışır. Destekleyenleri çok fazla bulunan bir yarışmacıdır. Sesinin kalitesi ve temizliği ile de çok iddialı ve yetenekli yarışmacılardan bir tanesi haline geldi.

 

Popstar Ahsen en büyük hayalinin annesinin tekrar eski sağlığına kavuşması olduğunu dile getirdi. Bülent Ersoy ile arasında geçen gergin dakikalar magazin gündemine de konu oldu. Yarışmacı Ayça ile birlikte yarışmadan elenmiştir fakat bir çok hayran kitlesine sahip olmuştur. Popstar Alaturka yarışmasının gözde ve kibar yarışmacılarından biridir. Güzel ve hoş şarkıcıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir