Popstar Nazif Kim ?

“Nazif Yanyancı”, 19 Kasım 1988 tarihinde, Edirne’ de doğmuştur. Edirne’ de yaşamını sürdüren Yanyancı, 3 kardeştirler ve kendinden küçük 2 kardeşi vardır. Küçük yaşlardan beri şarkı söylemeyi seven yarışmacı-şarkıcı ortaokul mezunudur. Doğduğu şehirde, belediyenin Halk Sağlığı biriminde ilaçlama işini meslek olarak yapmaktadır.

 

2013 yılında televizyon ekranlarının en çok izlenen yarışma programlarından biri olan “Popstar” yarışmasına katılmıştır.  Çok fazla sahne deneyimi olmayan “Nazif Yanyancı”, yarışmada arabesk ağırlıklı şarkılarla sesini tanıtmayı tercih etmiştir.  Hatta çoğu kişi, ses tonunu, ünlü sanatçımız merhum Müslüm Gürses’ in ses tonuna benzetmiştir.

 

Yarışmacı Kamran ile birlikte seslendirdiği “Paramparça” adlı şarkıyı kendi tarzıyla yorumlamış ve büyük beğeni toplamıştır. En büyük hayallerinden birinin sahnelerde yer olduğunu ifade eden “Nazif Yanyancı”, yarışmanın 4. Haftasında elenmiştir. Elendikten sonra birçok televizyon programına konuk şarkıcı olarak katılmıştır. Ve yarışmadan sonra düğün, nişan ve konser organizasyonlarında yer almıştır. Daha sonra Nisan 2013 tarihlerinde, bir albüm çıkaracağını sosyal medya aracılığı ile duyurmuştur.  Fakat şu ana kadar herhangi bir albüm çalışması piyasalarda bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.