Popstar Çağla Kim ?

Popstar Çağla derin yaşanmışlıklardan geçip gelerek bu dünyada kendini kanıtlama çabasında bulunan ve iddialı yarışmacılardan biridir. 1990 yılında Mersin ilinde doğdu. Aslen buralı olmak ile beraber kendisi beş günlük bir bebek iken ailesi yani annesi ve babası ayrılmıştır. Halen türkü barlarda sahne alır. Sesi gerçekten güzeldir ve başarılı bir müzik hayatına sahiptir. Şarkı söylemeye 11 yaşında düğünlerde şarkı söyleyerek başladı.

 

Popstar Çağla başka yarışmacılarında olduğu gibi dramatik ve öyküsü yazılabilecek tarzda bir hayat serüvenine sahiptir. Ailesinin ayrılığının ardında kendisini bu yolda geliştirmeyi hedef koymuştur. En büyük hayali ise müzik piyasasında hedeflediği yere gelerek yıllardır hasretini duyduğu babasının karşısına çıkmak.

 

Popstar Çağla performansları  izlenmesi gereken başarılı ve bir o kadar da güzel bir yarışmacı. 2013 yılında düzenlenen popstar yarışmasına katıldı. Jürinin de dikkatini çekti Halkın da beğendiği bir yarışmacı ve şarkıcı oldu. Hala meslek hayatına devam ediyor ve hayalleri de yeteneği kadar büyük. Çok cesaretli ve güzel şarkıcı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir