Popstar Gizem Kim?

İnsanlar günlük yaşamlarında keyifli zaman geçirmek için çoğunlukla televizyonlara başvurur. Televizyon kanallarının çokluğu ve çeşitliliği rekabeti arttırmış olup daha çok izleyici kitlesine ulaşabilmek adına televizyon kanalları çeşitli aktiviteler düzenleyerek bu mecralarda yüksek reytinglere sahip olma amacı güderler. Bu mecralardan biride yarışmalardır. Bir çok kanal bir çok yarışma düzenler. Yarışmalardan bir çoğu çeşitli meziyetlerle seçilen bir bireyin kurallar dahilinde rakiplerini eleyerek seçimli sistemde uygun kriterleri sağlaması dahilinde birinci olarak ilan edilir. Pop star adlı yarışmada bunlardan biridir.

 

Pop star yarışmasında tanıdığımız Pop star Gizem Sargın kimdir soruna cevap verecek olursak, Pop star Gizem 1996 İzmir doğumlu polis anne ve babanın çocuğudur. Lise 3. sınıfta katılmış olduğu yarışma ile adından söz ettiren Pop Star Gizem seslendirdiği eserlerle gündeme gelmiştir. Gayelerinden biri ise konservatuara girebilmektir.

 

Pop star Gizem yarışma dahilinde istenilen düzeyde performans sergilemeyerek başarılı bir sonuca ulaşamamıştır. 17 yaşında iken katıldığı bu yarışmayı kendisi için bir başlangıç olarak gören Pop star Gizem henüz hedeflerini gerçekleştirememiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir