Popstar Habibe Kimdir?

Popstar Habibe Gümüştepe soyadına sahip bir bayan yarışmacıdır. 24 Şubat 1989 yılında Aydın ilinde dünyaya geldi. 3 kardeşli bir ailenin kızı olmaktadır. Kendisi aslında bir müzik öğretmenidir ve Aydın Adnan Menderes Üniversitesi müzik öğretmenliği bölümü mezunudur. Babası iel birlikte 14 yaşından beri sahneye çıkar. Yarışma numarası 111 dir. 2013 yılında Satr tv ekranlarında yayınlanan Popstar yarışması yarışmacılarından birisidir.

 

Popstar Habibe çok güzel ve göz kamaştırıcı bir bayan yetenektir. Şu an hem sahne alıyor hem de öğretmenlik yapıyor ve yarışmaya katılırken en büyük hayali bir gün babası ile birlikte sahnelerde olmak.  Seni Seviyorum adlı eseri ve Ajda Pekkan’a ait Resim isimli pop şarkısını da çok güzel seslendirdi.

 

Popstar Habibe samimi tavırları ve güzelliği ile çok konuşulan genç yetenek Orhan Gencebay ve Demet Akalın tarafından çok beğenilmiştir. Bu isimlerden genelde tam puan almıştır. Hayvanları ve onlarla ilgilenmeyi çok seven yıldız, evinde 6 kedi, 1 köpek ve 1 kaplumbağa besler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir