Popstar Hilal Kim ?

Televizyon günümüzün tek taraflı iletişim aracıdır. Bir çok görsel ürünle zamanı keyifli geçirmemizi ve aynı zamanda haber bültenleri ile bilgilenmemizi sağlar. Bu çeşitlilik kendi arasında haberler, yarışma programları, diziler, filmler ve tartışma-konuşma programları şeklinde ayrılır. Yarışmalar da çeşitlilik gösterir ve kendi aralarında en popüler olan ve toplum tarafında beğenileri reyting adı verilen bir ölçümle değerlendirilen sistemlerdir. Popstar yarışması da bunlardan biridir.

 

Pop star 2013 de tanıdığımız Hilal Sarı ; 1996 Balıkesir doğumlu çiftçi bir ailenin 2 çocuğundan biridir. Pop star Hilal kim sorusu sorulduğunda akıllara gelen yarışma programı vesilesiyle tanınan ve ”Balıkesirliyim balıketliyim” sözleriyle hafızalara gelen bir isimdir. Yarışmalarda çeşitli yörelerden türküleri seslendiren Pop star Hilal çocukluğundan itibaren müzikle iç-içe bir hayat sürmüştür. Gayeleri arasında yer alan konservatuar için çalışmaları devam eden Pop star Hilal bu yolda hırslı bir şekilde devam etmektedir.

 

Bir yarışma programı ile haberdar olduğumuz Hilal Sarı seslendirdiği eserlerle belirli kitleler tarafından beğeni almış olsa da bu yarışma için yeterli olmamıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir