Popstar Mevlütcan Kim?

Popstar Mevlütcan güzel ve şirin Amasya da dünyaya geldi. Kendisi aslen Samsun da yaşar. Popstar yarışmasından aşina olduğumuz bu çok genç ve sempatik yetenek yarışmaya katıldığı dönemde bir Güzel Sanatlar Lisesi son sınıf öğrencisi idi. En büyük hayali ise Marmara Üniversitesi müzik bölümünü başarılı ve sorunsuz bir şekilde okuyup burada akademisyen olarak hayatına devam etmektir.

 

Popstar Mevlütcan büyük hayaller ve bir yetenek ile bu yarışmaya katıldır. Popstar serisinin 2013 yılında Star tv ekranlarında gösterilen kısmına katılan yarışmacı burada çok ilgi topladı. Semptaik tavırları ve çocuksu halleri izleyenlerin beğenisini kazandı. Yarışmaya katıldığı yıl YGS Sınavına girdi. Bu sınava hayallerini gerçekleştirmek amacı ile girdi. Yarışma numarası 110 dur.

 

Popstar Mevlütcan soyadı Kaplan dır. 12 Haziran 1985 yılında Amasya’da doğdu. Nisan ayına elendi. Birlikte düet yaptığı yarışmacı Recep haftanın birincisi olurken yetenekli yarışmacı düet yaptığı hafta elendi. Jürinin daha çok beğendiği isim olmasına rağmen sms oyları ile elenmesi çok üzücüdür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir