Rasim Ozan Kütahyalının Eşi Nagehan Alçı Kimdir Çocuklarının Adı Nedir ?

1981 yılında İzmir’de doğan Rasim Ozan Kütahyalı, Takvim ve Sabah gazetelerinde köşe yazarlığının yanı sıra Kanaltürk ve Beyaz TV’de yayınlanan bazı programlarda da yorumculuk görevini üstlenmektedir. Ünlü köşe yazarı, 2010 yılında meslektaşı gazeteci Nagehan Alçı ile evlenmiştir.

 

Nagehan Alçı 1977 yılında İstanbul’da doğmuş ve şu an Milliyet gazetesinde köşe yazarlığı yapmaktadır. Alçı, İstanbul Erkek Lisesi’ndeki eğitimini tamamladıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler eğitimi görmüş, eğitiminden sonra ise Hürriyet gazetesinin dış haberler servisinde staj yaparak gazetecilik kariyerine adım atmıştır. Aynı zamanda bir çok televizyon kanalında sunuculuk ve yorumculuk yapmış olan başarılı gazeteci, şu an CNN Türk’te yayınlanan Dört Bir Taraf adlı programda yer almaktadır.

 

Aralık 2010’da Rasim Ozan Kütahyalı ile evlenen Nagehan Alçı’nın bu evlilikten doğan Betül Yasemin ve Ayşe Ela adlarında ikiz kızları bulunmaktadır. Aynı zamanda kitap yazarlığı da yapan Alçı’nın Özü Sözü Yirmi Bir adlı bir kitabı da bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.