Rita Ora Kimdir ?

Rita Ora; 26 Kasım 1990 tarihinde ingiltere’ nin başkanti olan Londra kentinde dünyaya gelmiş profesyonel oyuncu ve şarkıcıdır.

 

Oyunculuk ve Müzisyenlik hayatı bir hayli başarılı  geçen Rita Ora;profesyonel anlamda ilk defa ‘’Ülkenin sana İhtiyacı Var’ yarışmasına katılmıştır. Buradan pek olumlu bir sonuç alamayan Rita,  daha sonrasında oldukça başarılı bir albüm yayınlamıştır. Bu albüm öylesine bağenilmiş ki aylarca bilboardlar da ilk on da kalmıştır. Kariyerinin zirvesinde olan genç ve bir o kadar da başarılı sanatçı; bu sıralarda sinema sektörü ile ilgilenmiş ve buradan da büyük bir beğeni elde etmiştir. Rita Ora’ nın geçtiğimiz senelerde özel hayatı ile ilgili birkaç iddia duyulmuş ve onun Rob Kardashian ile ilişkisi olduğu söylenmiştir. Rita bunları kesin bir dille yalanlamış ve yalnızca arkadaş olduklarını belirtmiştir. Ünlü şarkıcı; şu an da DJ Calvin Harris ile birliktedir.

 

Rita Ora; oyunculuk hayatına daha da özen göstermek isteyen  ve başarılarını devam ettirmeye çalışan profesyonel bir sanatçıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir