Sarp Levendoğlu Kimdir ?

Sarp Leventoğlu 1981 yılında Ankarada doğmuş  daha çok oyunculukla uğraşsa da yönetmenlikle de uğraşmaktadır. Oyunculuğa çok erken yaşlarda başlamış olan sanatçı  şuan kendisi gibi  yönetmelik yapan amcanın yanında  ilk  projelerinde yer almıştır.  Kısa süre içerisinde oyunculuğa yeteneği olduğu keşfedilen Sarp Leventoğlu , Kültür üniversitesinde  oyunculuk okumaya karar vermiş ve  bu bölümden mezun olmuştur.

 

Oyuncu ; Emret komtanım  ve  Lise defteri dizilerinde başrollerde oynamış ve günümüzde  de  Küçük ağa dizisinde  Zeki Alasya gibi , tecrübeli  oyuncuların bulunduğu bir kadro  içerisinde çalışmaktadır. Geçtiğimiz zaman diliminde , rol arkadaşının eşi ile aşk yaşadığı  iddia edilen Sarp Leventoğlu  sevgilisi  Begüm Birgören ile   İstanbul’ da etilerde  bir restorantta yemek yiyerek idda sahiplerine sert cevap vermişti.

 

Kısa bir süre önce  Begüm Birgören ile de  birlikteliklerini bitiren ünlü sanatçı yeni bir aşka   yelken açtığını kaydetti.  Sarp Leventoğlu yeni aşkı  ; şuan  küçük ağa dizisinde birlikte rol aldığı  ve kısa bir süre önce boşanan Begüm Birgören ile kamera karşısına çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.