Fulya Sever Kimdir ?

Miss Globe Turkey 2010 birincisi ve aynı zamanda Miss Globe İnternational dördüncüsü olarak ünlenen Fulya Sever 1.78 boyunda ve 55 kilodur. Barcelona ve Pariste modellik yapan ünlü güzel bu mesleğiyle yetinmeyip Academy 35.5 da Altan Gördüm eğitmenliğinde oyunculuk dersi almıştır. Gülgün Feyman ‘dan da spikerlik eğitimi alan güzel Fulya Sever bir mankenin tek yönlü olmaması gerektiğini göstermiştir. Aynı zamanda bir tv programında yer almış olan güzel manken,spor yazarığı da yapmakta ve bir yardım derneğinin başında yer almaktadır.

 

2008 yılında geçirdiği trafik kazası sonucu arkadaşı hayatını kaybederken ünlü manken emniyet kemeri takması sonucu kazadan sağ kurtulmuştur. Üniversitede gıda mühendisliği okurken yolu podyumlara düşen Fulya Sever hayatında hiçbir şeyi planlamadığını, tesadüflerin kendisini buralara sürüklediğini belirtmiştir. Mankenliği bırakmak için belli bir yaş düşünmediğini belirten model , insan kendisini iyi hissetmeyene kadar işini sürdürmeli demiştir.

 

Şu sıralar iş adamı Cevdet Taşçeken ile birlikte olan ünlü manken aşkta da kazandığını belirterek mutluluğunu dile getirmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir