Şebnem Dönmez Kimdir Kaç Yaşında ?

Şebnem Dönmez ,  17 Mayıs  1974 yılında Salzgitter’ de doğmuştur. Kariyerini  en yükseğe çıkardığı yıl   ve proje  1996 senesinde   Sabah şekerleri ismiyle  ve Murat Başoğlu ile sunduğu programdı. Murat Başoğlu ile  birlikte iyi bir başarı elde eden Şebnem Dönmez, yine birlikte bir proje geliştirerek kısa bir süre sonra  1997 yılında yine star tv’ de  göreviz tehlike adında  bir yarışma programı hazırladılar.

 

Programlardan sonra sinema hayatına yönelen ünlü oyuncu , kısa süre içerisinde burada da başarıyı yakalayarak gündeme gelmiştir. Sinema alanında kariyerini  geliştirmesin de  en etkili olan filmleri  Kolay para ve  Kazanma klavuzu olmuştur.

 

İlk filmi  2002 yılında yayınlanmış olan Mumya firardadır. Şebnem Dönmez ,   2013 yılında yayına girmiş olan  ve hala devam eden Med Cezir dizisinde  rol almaktadır.  Müzik alanında da  oldukça ünlü olan sanatçıların video kliplerinde yer alan  ünlü sanatçı  son olarak  2007 tarihinde Emre Aydın’ ın  Kim Dokunduysa Sana Ona Git adlı video klibinde yer almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir