Sedat Peker Kimdir Kaç Yaşında ?

 Sedat PEKER  1971 yılında Sakarya’ da doğmuştur. Aslen Rize kütüğüne kayıtlı  olup  Almaya’ da uzun  süre yaşamıştır. Turancılığı desteklediğini açıkça belirten Peker , yasadışı örgüt kururarak , bir çok suç işlediği bilinmektedir. Rize’ de kaçakçılık yapan birini  öldürmesi üzerine , mahkemeye çıkarılmış  ve aynı davada kendisine bağlı olan  iki adamı müebbet ceza alırken , kendisi serbest bırakılmıştır.

 

Hakkında bir çok kitap ve şarkı yazılmıştır. Geçtiğimiz yılda ise Ergenekon davasında  Sedat Peker 10  yıl  hapis cezası almış  ve geçtiğimiz ay   özel yetkili mahkemeler taradından 5 yıldan fazla tutuklu kaldığı göz önünde bulundurulup tahliye kararı verilmiştir.

 

Sedat Peker’ in kendisine ait bir web sitesi de bulunmaktadır. Kendisi evli olup  3  çocuk babasıdır.  Hakkında bir çok  dava bulunmaktadır. Kendisine özel hayatı adına  eşinizi dövüyormusunuz ? diye sorulan bu soruda ,  herkesin bu soruyu eşine sorduğunu eşinin ise bu soruya gülerek yanıt verip hayır dövmediğini söylüyor.  Sedat Peker’in lakabı ise köroğludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.