Selen Görgüzel Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Selen Görgüzel 1979 da İstanbul’da doğdu. Amerika’da yaşayan bir erkek kardeşi vardır. Babası geçimini matbaacılıktan sağlamış ve annesi ise bir ev anımıdır. 50.Yıl Tahran Lisesi mezunudur. 18 yaşında bir evlilik yapmıştır ve bu evliliği kendisi 24 yaşında iken son bulmuştur. İlknaz isimli kızını 1999 yılında doğurmuştur. Lise Yıllarında Okan Bayülgen’in bir programı için part time olarak çalışmaya başlamış ve meslek hayatına çok genç yaşlarda atılmıştır.

 

Selen Görgüzel Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Emanet, Deli Duran, Oğlum İçin, Tılsım Adası, Pars Narkoterör, Ağlamak Yok, Doktorlar, Kurtlar Vadisi gibi dizilerde çok öenmli rolleri oynamıştır. Esas olarak meslek hayatı 1996 yılında Radyo Ve Televizyon bölümü öğrencilerinin hazırladığı bir program sunarak başladı.

 

Selen Görgüzel geçtiğimiz günlerde Roma’da Hamdi Alkan ile dünya evine girdi. Nikahın ardından İstanbul!a dönen çiftin mutlu fotoğrafları paylaşıldı. Kendisi bir dizi oyuncusudur ve genç yaşlarından beri televizyon piyasasının içindedir. Güzel ve yetenekli bir oyuncudur. Hoş bir bayandır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.