Selen Seyven Kimdir Kaç Yaşında ?

Bir dönem Genco dizisindeki pınar karakteri ile seyirci ile buluşan Selen Seyven, liseden mezun olduktan sonra Müjdat gezen sanat merkezi tiyatro bölümünü bitirdi. Dizinin ardından ismini Osman Sınav’ın dizisi olan doludizgin dizisi ile duyurdu. Birçok dizide rol alan seyven, son olarak “Avrupa Avrupa” dizisi ile seyircisinin karşısına çıktı.

 

28 yaşındaki Selen Seyven, 2011 yılında leyla ile mecnun dizisinde de yer aldı. Güzel ve başarılı oyuncu, bir aile komedisi olan Avrupa Avrupa dizisindeki başrolü ile izleyenlerinin beğenisini kazanmıştı. Oyunculuk hayatında 2004 yılında “büyük buluşma ”dizisiyle başlayan güzel oyuncu, asıl çıkışını Genco dizisi ile yapmıştı.

 

Tiyatrocu Selen Seyven, 2004 yılında Davut Güloğlu ile olan ilişkisinin ardından soy ismi olan Katırcıoğlu ismini değiştirdi. İkinci ismi olan Seven’i soyadı olarak kullanan yetenekli oyuncu, 2013 yılında yapılan uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınmıştı. Seyven, Operasyon sırasında gözaltına alınan Çağatay Ulusoy’un davasına da şahit olarak katıldı. Tiyatrocu ve dizi oyuncusu, şubat ayında yeni sevgilisi ile objektiflere takılmıştı. İkilinin şaşkın ve bir o kadar da çekingen tavırları dikkatleri cezbetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.