Selin Kök Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi Kim ?

Ankaralı bir televizyoncu olan Selin Kök, Hacettepe üniversitesi turizm işletme bölümünü ve İstanbul ticaret üniversitesi uluslararası ticaret bölümünü bitirdi. Ancak turizm ve ticaret bölümü mezunu olmasına rağmen gönlü televizyonda kalmıştı. World Travel Channel’in kurumsal iletişim müdürü olduğu sırada kanalın genel yayın yönetmeninin teklifi üzerine kanalda yayınlanan bir programın sunuculuğunu yapmasıyla televizyon rüyası gerçek oldu.

 

Radyo televizyon okuyamamasına rağmen hayalinden vazgeçmeyen Selin Kök, okurken bir yandan da çeşitli TV kanallarında iş arayışına girdi.  Meslek hayatına CNBC-e ile başlayan hırslı televizyoncu, kanalın ardından TGRT televizyonunda başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı muhabirliği yaptı. 2001 yılının ardından da çeşitli uluslararası şirketlerde kurumsal iletişim ve pazarlama müdürlüğü yaptı.

 

Selin Kök, enerji dolu, genç, güzel ve kamera önünde iyi durabilen bir isim olarak daha birçok projede çalışmak istiyor. Çok özel konuklarla fark yaratacak programlar yapmayı arzu eden kök, başarılı olmak için ilklere imza atmak gerektiğini düşünüyor. Ayrıca televizyon dünyasında kadın sunucuların daha ön planda olması gerektiği fikrini savunmaktan vazgeçmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir