Sergen Yalçın Biyografisi Kaç Yaşında ?

Tam adı Ali Rıza Sergen Yalçın olan eski milli futbolcu daha sonraları teknik direktörlük ve spor yorumculuğu yapmıştır. 1972 yılının Kasım ayında İstanbul’da doğan Sergen Yalçın futbola Beşiktaş’ın alt yapısında başlamıştır. Daha sonra İstanbulspor, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor gibi takımlarda da oynayan Yalçın, Türk futbol tarihinde dört büyük takımda da forma giyen iki futbolcudan biri olma unvanını kazanmıştır.

 

Futbolculuğu bıraktıktan sonra teknik direktörlük yapan Sergen Yalçın, daha sonra Fanatik Gazetesi’nin spor sayfasında köşe yazarlığı yapmış aynı zamanda da NTV Spor’da futbol yorumculuğu yapmıştır. Halen KanalTürk’te yorumculuk yapmaya devam eden Yalçın, futbolculuk döneminde özel yaşantısıyla da sürekli gündemde kalmayı başarmıştır. Özellikle At yarışı tutkusu forma giydiği bir çok takımla arasında problemlere neden olmuş fakat bu sıkıntılar kendisini bu tutukudan vazgeçirememiştir.

 

Daha önce hiç evlenmeyen Sergen Yalçın, bir keresinde evlilikten dönen uzun bir ilişki içinde bulunmuş daha sonra da aşk meselelerine kafa yoramadığını ama artık evlenme çağının geldiğini söylemiştir. Sergen Yalçın ayrıca Yetenek Sizsiniz yarışmasında jürilik de yapmıştır.

Yorum

Yorum Yapın
  1. hakkaten e7ok şirinlermiş ikiside pek şeker maşallah..ama şu kıza iki değil ikibin e7ift sf6zfcm var alllahım be kızım df6n aynaya bak yetmeidmi git gazete fan klap ve internet bilgilerine bak kendi kariyerinin farkına bak kendini gee7 hayranların adına git kendine sae7ına başına e7eki dfczen ver. bugfcn canım arkadaşım la fea telefon ae7tı koşa koşa KBS WORD fc ae7tım bir baktık f6dfcl tf6reni bu şirincik kızımızda f4 deki rolfc ile f6dfcl aldı aslen e7ift f6dfclfcnfc aldı yakışıklı ama şimdi baya kilolanan heybetli oppa gomjunpyo ile neyse kız gitmiş okul fcnfcfortmasını giymiş tf6rende..aynı tf6rende e7f6mleke7i f4 oppaya aşık kızımızda en iyi yardımcı bayan oyuncu f6dfclfcnfc aldı ve harika kırmızı bir elbise zarif varla yok arası makyajı dfczgfcn şekledilmiş sae7ları ile geceye damgasını vurdu işte budur df6n arkadaşceğizini f6rnek al diyorum herkezin yeni yılı kutlu mutlu huzurlu olsun .:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.