Sevda Demirel Kimdir Kaç Yaşında Seksi Resimleri ?

28 Nisan 1972 yılında Mersin’de dünyaya gelen Sevda Demirel, model, şarkıcı, sinema ve dizi oyuncusudur. Uzun süre Almanya’da yaşayan Demirel, 1.80 cm boyunda ve boğa burcudur. Lise 2. sınıfa kadar Almanya’da yaşayan Demirel, Demirel 2002 yılında Sevda Gibi isimli albümünü piyasaya çıkarmış, ardından Sus ve Uyanma Vakti isimli albümleriyle hayranlarıyla buluşmuştur.

 

Sevda Demirel, katılmış olduğu bir programda Cem Davran’la birlikte sunuculuk yapan Hande Aataizi’ye attığı tokatla uzun süre gündemde kalmıştır. Sevda Demirel’in Hande Ataizi’ye attığı tokat, televizyon tarihinin unutulmaz anları arasında yer almıştır. Sosyal medyada aktif bir kullanıcı olan Demirel, Twitter’da büyük bir takipçi kitlesi bulunmaktadır.

 

21 Eylül 1995 tarihinde Kaan Özdemir ile evlenen Sevda Demirel, birçok sansasyonel birlikteliği imza atmıştır. Mankenlik yaptığı yıllarda silikonlarının patlaması haberiyle uzun süre gündemde kalan Demirel, 1996 yılında Salih Güney ve Engin Koç ile birlikte “Otostop” filminin başrolünde oynamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.