Şeyda Çoşkun Kim Kaç Yaşında Resimleri ?

1976 yılında Ankara’da doğan Şeyda Coşkun spor hayatına lise yıllarında hentbol oynayarak başlamıştır. Ankara Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi bölümünü bitirerek beden eğitimi öğretmeni ünvanını almıştır. Hacettepe Üniversitesi’nde beslenme seminerlerine katılan Coşkun, beslenme üzerine master yapmıştır.

 

Şeyda Coşkun aynı zamanda Mehmet Ali Erbil’le 2005 yılında nikah masasına oturan Tuğba Coşkun’un  kız kardeşidir. Kız kardeşinin doğumu için Amerika’ya giden Şeyda Coşkun burada Montignac Academy’de eğitim almıştır.  Kız kardeşinin doğum kilolarını hızlı bir şekilde vermesine yardımcı olmasıyla dikkat çeken Coşkun’un ismi bu şekilde duyuldu. Yaşam koçluğu yaparak genellikle ünlü isimlerle çalışan Şeyda Coşkun, kişiye özel beslenme ve diyet programları hazırlamaktadır. Hadise Açıkgöz, Petek Dinçöz, Gülben Ergen, Hacı Sabancı, Gülşen gibi sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleriyle çalışan Şeyda Coşkun gün geçtikçe mesleğinde ilerleme kaydetmiştir.

 

Şeyda Coşkun’un, Galatasaray Basketbol Takımı’nın koçu Ergin Ataman’la Polat Towers’taki buluşmasının ardından, otelin güvenlik kamera görüntülerinin basına yansıması gündeme bomba gibi düşmüştü. Uzun süre konuşulan skandal hakkında basında birçok haber çıkmış olsa da; ikili iddiaları kesin bir dille reddetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.