Sıla Şahin Kimdir? Kaç yaşında?

Sıla Şahin 3 Aralık 1985 tarihinde Almanya’nın Berlin kentinde doğmuştur. Oyunculuk ve Fotomodellik yapmaktadır. Ailesi çeşitli nedenlerden dolayı Almanya’ya göç etmek zorunda kalmıştır. Sıla Şahin 2011 yılının Mayıs ayında ünlü Alman Play boy dergisine poz verdi. Bu hayatının dönüm noktası oldu. Bu pozları çok beğenen Play boy dergisi yetkilileri bu pozları kapak resmi yapmaya karar verdi. Böylece Sıla Şahin şöhret olmaya başladı.

 

Bu derginin kapağında ilk defa yer alan Türk Asıllı Alman oldu. Ancak Güzel oyuncunun bu pozları bazı kesimin tepkisini çekti. Birçok gazete ve internet siteleri bu olayın üstüne gitti. Bilhassa ünlü bir yazar olan Müslüman-hindu Asra Nomani’nin yorumları medyayı çok etkiledi. Bunun üzerine bu derginin yönetmeni Sıla Şahinin Müslüman Ya da Hindu olmadığını açıkladı.

 

ABD’de bir Televizyon programına şu açıklamaları yaptı, ‘’Sıla Şahinin İslam dini ile bir ilgisi yoktur. Ayrıca Babası da hiçbir dine mensup değildir. Sadece Annesi Hristiyan’dır.’’ Bu nedenle bu kapak fotoğrafları dini bir mana barındırmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.