Sinem Öztürk Kimdir Kaç Yaşında Eşi Kim ?

Günümüzde şöyle bir geçek var ki birçok oyuncuyu kendi ismiyle tanımayız. Onları bize tanıtan oynadıkları karakterler olmuştur çoğu zaman. Sinem Öztürk ismi çağrışım yapmasa da bir zamanların fenomen dizisi arka sıradakiler ve Gamze ismi hemen akla getirecektir güzel oyuncuyu. Günümüzde Huzur Sokağı dizisinde Şükran karakterini canlandıran Öztürk’ün hikâyesine göz atalım.

 

Sinem Öztürk aslında oyunculuk hayatına babasını girişimi ile başlamıştır. Galatasaray’da voleybol oynarken babasının tiyatroya kaydını yaptırması ile başlayan serüveninde başarılı öğrencilik hayatını da es geçmemek lazım tabi. Tiyatroya başladığında kelebek rolünü alan ve tombul bir çocuk olan Öztürk önceleri sahnede olmaktan utandığını ancak sonraları keyif aldığını belirtmiştir.

 

1 Eylül 1985 doğumlu olan Sinem Öztürk oyunculuk hayatını eğitim ile desteklemek istemiş ve Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümünde Sinema-Televizyon eğitimi almaya devam etmektedir. Asıl adı Gözde Sinem Öztürk olan başarılı oyuncunun hedefi yönetmenlik. Oyunculuğu basamak olarak nitelendiren Öztürk sırf oyuncu olmak için gelen her rolü kabul etmeyeceğini belirtti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir