Survivor Gönüllüler Emel Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında ?

Emel Erdemanar 17 Ocak 1988 tarihinde Suudi Arabistan’da doğmuştur. 13 yaşında iken ailesi ile Türkiye’ye gelmişlerdir.  2010 yılında Miss Turkey’ e katılmış ve finale kadar kalmış ancak dereceye girememiştir. Böylelikle mankenliğe yönelmiştir. Birçok ünlü isimle reklam çekimlerinde bulunmuştur. Gucci, Armani gibi önemli markalarla çalışmıştır.  Bir süre yurtdışında da çalışma imkânı olmuştur. Ayrıca 2012 yılında Eskişehir de düzenlenen Idols of Models yarışmasına katılarak birinci seçilmiştir.

 

Emel Erdemanar Mankenliğin yanında oyunculuk yapmak istediğini de söylemiştir. En sevdiği rengin beyaz olduğunu ve alışveriş yapmayı çok sevdiğini de belirtmiştir. Uludağ Üniversitesi veterinerlik mezunudur. Kendini sporcu, dürüst, inatçı, çalışkan, kibar şeklinde tanımlamaktadır.

 

Emel erdemanarın boyu 1.75 ve 54 kilodur. Üniversiteye kadar basketbol ile uğraşmış fakat sakatlık nedeniyle bırakmış ve spor hayatına yüzme ile devam etmiştir. Formunu korumak için sürekli yüzdüğünü ve her gün uzun koşular yaptığını söylemiştir. Son olarak da 2013 yılında panamada yapılan Survivor da gönüllülere katılmış ve kısa sürede elenmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir