Survivor Gönüllüler Seda Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında ?

“Survivor bana macerayı hissettiriyor” sloganıyla 2013 survivor yarışmasında gönüllüler tarafında yer alan bayan yarışmacılardan biri olan Seda Akman, 1984 doğumlu ve tatar göçmeni bir babanın kızı. Orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan akman, lisede moda tasarımı bölümünü okumuştur. Ayrıca güzel yarışmacı, bilge adam teknolojileri akademisinden web grafik tasarımı eğitimi de almıştır. Freelance grafikerlik yapmaktadır.

Boş zamanlarında fotoğraf çekip, paten kaymaktan büyük zevk alan Seda Akman, hayvanlara karşı da büyük bir sevgi besliyor. Bir kedi ve köpeği olan akman, aynı zamanda bir spor delisi olarak karşımıza çıkıyor. survivor yarışmasındaki bayan gönüllüler arasındaki en sert duruşa sahip yarışmacı olarak en az erkekler kadar güç sergileyecek gibi duruyordu.

Dövmeleri ile de oldukça fazla kişinin dikkatini çekmeyi başaran survivor gönüllüler yarışmacısı Seda Akman, yarışmada beklenen performansı gösteremedi. Yarışmada duygu ile oldukça farklı bir dünyada yaşayan akman, diğer yarışmacılar tarafından benimsenmediği için yarışmadan ayrılmak durumunda kaldı. Heyecanlı ve güçlü bir duruşa sahip olan güzel yarışmacı, yarışmada fazla kalamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.