Survivor Murat Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Yapımcılığını ve sunuculuğunu acun Ilıcalı’nın yaptığı star TV’nin sevilen yarışma programı survivor ’da 2013 yılında yarışan gönüllü yarışmacılardan biri olan Murat Ceylan, 15 mayıs 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul bilgi üniversitesi reklamcılık bölümü 3. Sınıf öğrencisi olan survivor murat, 7 yıl profesyonel olarak fitness ile uğraşmıştır. Ayrıca başarılı survivor yarışmacısı, uzun yıllar İstanbul üniversitesi devlet konservatuarı profesörlerinden müzik eğitimi almıştır.

 

2013 yılı survivor yarışması boyunca başarılı oyunlarıyla adından epey söz ettiren Murat Ceylan, yarışma süresince Hilmi cem ile iyi bir ikili olmayı başarmış ve finale kadar gitmeye hak kazanmıştır.

 

Murat Ceylan, survivor finalinde yetenekli futbol kalecisi rüştü Reçber ve rahmetli barış manço’nun oğlu Doğukan Manço ile yarıştı. Hilmi cem ile başarılı bir ikili olmayı başaran ceylan, pek çok oyunu kazanarak yarışmayı kazanmayı başarmıştır. Ayrıca yarışmada iyi bir çift olan Hilmi cem ve ceylan, bu zorlu koşullarda yaşadıkları arkadaşlığı gerçek hayatta da sürdüreceğe benziyor. İkili, son kazandıkları yemek ödülleri ile neredeyse kazanamadıkları tüm ödüllerin acısını çıkardı.

3 Yorum

Yorum Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir