Timur Kunt Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi?

Şahan Gökbakar’ın “celal ile ceren” isimli sinema filminde Timur karakteriyle sinema seyircisinin beğenisini toplayan ünlü komedyenin yakın arkadaşı olan Timur Kunt, 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Turizmci Mehmet Kunt’un oğludur. Mehmet kunt, Türkiye Hilton otellerinin eski genel müdürüydü. Kunt, celal ile ceren filmindeki ani çıkışlarıyla ve ağır adam imajıyla filme özel bir hava katmıştı.

 

Türkiye’nin birçok ünlü isminin yer aldığı “ben burdan atlarım” adlı yarışma programında yarışan ünlülerden biri de Timur kunt. İş adamı ve girişimci kunt, yarışmada büyük efor sarf ederek iyi bir performans sergileyerek jüriyi etkilemeye çalışacak ve birinci olmak için çaba harcayacak.

 

Arkadaşlarının ve onu tanıyanların güldürü kaynağı olan Timur kunt, 2014 yılı mart ayında 40. Yaş gününü yakın arkadaşları ve dostları ile birlikte kalamata isimli bir mekanda kutladı. Sosyete ve iş dünyasından pek çok ismin katıldığı partide Kunt’u yalnız bırakmayan dostları arasında emre kütük-Ferhan Şensoy, derya Şensoy, paskal Nouma, İlker İnanoğlu- Zeynep mutlu gibi tanınmış isimler de yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.