Alison Brie Kimdir ?

29 Aralık 1983 doğumlu Amerikalı oyuncu Alison Brie, mad men filmindeki drama yeteneği, performansı ve güzelliğiyle izleyicisinin beğenisini ve dikkatini çekmişti. Oyuncu community dizisi komedi yeteneği ile de seyircisini soluksuz ekrana kilitlemeyi başarmıştır. Ayrıca güzel oyuncu, saç modelleri ve saç rengi ile erkeklerin olduğu kadar bayanlarında beğenisini toplamaktadır.

 

Mad Men dizisinde pete ’nin karısı rolünde oynayan Alison Brie, dizilerde başrol oyuncusu olmamasına rağmen oyunculuğu ve davranışları ile seyirciye tam bir eş hissi vermektedir. Güzel ve başarılı oyuncu, Mad men ve community dizilerinin dışında çığlık 4 filminde de seyircisinin karşısına çıkıyor.

 

Emmy ödüllü yapımcı ve yazar, matthew weiner’den gerçeğin nasıl gösterilebileceğine dair bir dram filmi mad Men’in güzel ve seksi oyuncusu Alison Brie, dizide silik bir rolde bulunuyor olsa da yine de başarılı bir performans sergiliyor. Dizi, reklamın nasıl olduğu ve karşı tarafa nasıl satıldığını anlatan iyi bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular, satış konusundaki ustalıklarını bazen kendi hayatlarının da reklamını yaparak gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.