Yağmur Tanrısevsin Kimdir ?

Yağmur Tanrısevsin 24 Ağustos 1990 tarihinde, Mersinde dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Seramik bölümünü kazanarak İstanbul’a gelmiş, burada yaşamaya başlamıştır. Üniversite okuduğu sırada, bir ajansta oyunculuk eğitimi de almıştır. Bu eğitim, kariyerine ve televizyon dünyasına ilk adımı atmasına vesile olmuştur.

 

Adını Feriha Koydum dizisinde Ece karakteriyle ekranlara merhaba diyen Yağmur Tanrısevsin,devamında Pis Yedili, Rüya Gibi Geçti gibi ekranların sevilen dizilerinde rol almaya devam etmiştir. Özellikle genç kesim tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Hala Güneşi Beklerken dizisinde Melis karakteriyle sevenleriyle buluşmaktadır. Bu dizi ile yıldızının daha çok parladığı söylenebilir. Genelde kötü kadın rollerinde oynasa bile sempatisiyle de dikkat çekmektedir.

 

Güzel oyuncuYağmur Tanrısevsin, Güneşi Beklerken dizisi rol arkadaşlarından başarılı oyuncu Kerem Bursin ile gerçek hayatta aşk yaşadığı, gerek gazetelerde gerek sosyal medyada haber olarak okuyucunun karşısına çıkmıştır. Fakat Yağmur Tanrısevsin ve Kerem Bursin’ in bu birlikteliği gizledikleri iddia edilmektedir. Çıkan bu haberlerle ilgili hiçbir açıklama yapmamışlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.