Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir? Kaç Yaşında ?

Yıldız Çağrı Atiksoy 1986 yılında İzmir’de doğdu. Türk dizi oyuncusudur. İzmir Ege Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi aldı ve Müjdat Gezen Sanat Merkezine devam etti. Plato filmde de eğitim aldı. Bir çok insanın Kayıp Prenses adlı dizideki Defne rolünün ardından tanıdığı güzel oyuncu Öyle Bir Geçer Zaman Ki isimli proje ile baş rol oynayarak karşımıza çıktı.

 

Yıldız Çağrı Atiksoy son zamanlarda çıkan bir habere göre rol için saç rengini değiştirip şekil değişikliği yoluna gitti. Yeni imajı hayranlarını biraz şaşırttı fakat kendisine her şey yakışıyor. 2013 senesinde atlattığı uçak kazasının ardından paniğe kapılan güzel yıldız 20 yılım kafan gitti diye açıklama yaptı. Geçtiğimiz yıl İzmirli sevgilisinden ayrılan oyuncu artık magazin ve basından kaçmak için yeni ve farklı yöntemlere başvuruyor.

 

Yıldız Çağrı Atiksoy güzel ve başarılı bir oyuncudur. Şu an kendisine gelecek yeni teklifleri değerlendirdiğini belirtmiştir. Başarılı ve yetenekli bir ünlüdür. Özel hayatı ile gündem olmaktan pek fazla hoşlanmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.