Zehra Çilingiroğlu Vikipedi Kaç Yaşında ?

“Zehra Çilingiroğlu”, 15 Ocak 1998 yılında İstanbul’ da doğmuştur. Daha doğmadan bile üne kavuşan Zehra Çilingiroğlu ünlü şarkıcı, oyuncu, sunucu Hülya Avşar ve iş adamı Kaya Çilingiroğlu’ nun kızlarıdır. Annesi ve babasının ünlü olması nedeniyle ülkemizde tanınmaktadır. Doğumundan önce ve sonra aylarca adından bahsettirmiştir.

 

Eğitimine İstanbul’ da hala devam eden “Zehra Çilingiroğlu”, yaşının çok küçük olmasına rağmen magazin haberlerinde çok fazla yer almıştır. Annesi gibi çok güzel olan Çilingiroğlu, eski sevgilisini başka bir bayanla görünce, bayanın üzerine demlik fırlatıp olay çıkarmış ve günlerce magazin gündemini meşgul etmiştir. Daha sonra sigara içerken, sevgilisiyle sarmaş dolaş görüntülenen “Zehra Çilingiroğlu” sık sık kötü haberler ile karşımıza çıkmaktadır.

 

Yaşadığı demlik olayı “Zehra Çilingiroğlu”’ nun davalık olmasına sebep olmuştur. Annesi ve babası tarafından bir süre evden çıkmaması yönünde ceza alan “Zehra Çilingiroğlu”, İstanbul Adliyesinde ifade vermiştir. Baba Kaya Çilingiroğlu da uzlaşma yoluna gitmek istediğini belirtmiştir. Böyle haberlerle gündeme gelen Zehra Çilingiroğlu halk tarafından olumsuz tepkiler almaktadır.

2 Yorum

Yorum Yapın
  1. 98 olmalı çünkü ben 33 yaşındayım. Ortaokula gidiyordum zehra doğduğunda…daha doğmadan yazılır kaderimiz anlimiza ya zehra nin kaderide böyle.. hep göz önünde, hep açıklarını kollayarak, hep yanlış yapmaktan korkacak her an aklımda diye gezecek ve gençlik heyecanı ile yaptığı yanlışlar ile anılacak… ünlü anne babanın kızı olduğundan daha doğmadan üne kavuşmuştu zaten zehra..adı bile günlerce reha muhtarla ana haber hattında konuşulmuştu..günümüz magazin döneminde neyse ki bunun icin ayrı programlar var artık ve eskisi kadar üzerinde fazlaca durulmuyor. Bir zamanların zehra bebeği… o dönemler hangimiz onun yerinde olmak istemedik ki ..çocuktuk çünkü hayal dünyamızi zehra nin odası ile onun yaşam tarzı ile suslerdik.. simdi ben daha şanslıyım sanki?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.