Ayça Erturan Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi ?

Ayça Erturan ekranlardan ve sahnelerden alışkın olduğumuz semptaik ve güzel bir oyuncudur. Oynadığı Yağmurdan Kaçarken adlı dizi hem komedi hem de romantizm unsurları barındırmayı amaçlar iken yayından kaldırıldı. Bkm Mutfak oynuncularından başarılı birisidr. İnsanları kahkaha krizine sokarlar. Çok Güzel Hareketler Bunlar programının oyuncularından birisidir.

 

Ayça Erturan Bkm mutfak OyuncularıEser Yenenler, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve BKM Reklam’ın Genel Müdürü Tolga Akış Gazi Anadolu Lisesini ziyaret ederek anılarını tazelediler. Ünlüler okul için bir halı saha yaptıracaklarına dair müdüre söz verdiler. Sosyal projeler ile de yakından ilgilenen ünlü gençler gerçekten çok başarılıdır ve büyük bir hayran kitlesine sahiptir.

 

Ayça Erturan İstanbul doğumlu Türk oyuncudur. 1983’te dünyaya gelmiştir. Televizyon dizilerinde, çeşitli reklam filmlerinde ve tiyatro oyunlarında rol aldı. M. Ü Radyo ve Televizyon Bölümü mezunudur. Üniversite okuduğu sırada tiyatro ve oyunculuk eğitimi almıştır. Bkm Mutfak bünyesinde çalışmakta ve hala onlar ile beraber sahneye çıkmaktadır. Güzel ve başarılı oyunlar sergilerler.

 

Sevgilisi Levent Kırca’nın oğlu Oğulcan’dır.

6 Yorum

Yorum Yapın
  1. he bide aklıma gelmiş ken 7,bölümde ayşe ve simge korkmaza aşık oldu ama sevgili olmalarına imkan yok çünkü korkmaz evli lidya yani ayça ablacım çok ama çok güzel sin ……… *)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir