Bade İşçil Kimdir Kaç Yaşında ?

Dizi oyuncusu Bade İşcil, 8 Ağustos 1983 İstanbul doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümü’nden mezun olmuştur. Lise yıllarında şarkıcı Mahsun Kırmızıgül ile olan beraberliği ile dikkatleri üzerine çeken İşcil, bu beraberliğin ardından sosyetenin ünlü siması Emre Kütük ile ilişki yaşamaya başlamıştır.

 

2007 yılında Cine 5 ekranlarında yayınlanan komedi dizisi Metropol Cafe’de rol alan Bade İşçil, asıl çıkışını 2009-2011 yılları arasında yayınlanan Eze dizisinde canlandırdığı Şebnem karakterine borçludur. Bade İşçil, Ezel dizisinin ardından Kuzey-Güney isimli dizide Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy ve Zerrin Tekindor gibi isimlerle rol almıştır.

 

Reklam filmlerinde de sık sık yer alan Bade İşcil, Veet markasının reklam yüzü olarak çalışmaya başladığında, marka tarafından bacaklarının 1 milyon TL’ye sigortalatılmasıyla kamuoyunun dikkatini üzerie çekmiştir. Bade İşcil 31 Mayıs 2013 tarihinde Ulus 29’da düzenlenen düğün töreniyle sosyetik iş adamı Malkoç Sualp’le birlikte dünya evine girmiştir. Hamile olan Bade İşcil bu evlilikten bir erkek çocuğu dünyaya getirmeye hazırlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.