Berfin Erdoğan Kimdir Kaç Yaşında ?

Berfin Erdoğan, 1996 yılında doğmuştur. Babası ünlü oyuncu, şair, yazar ve yönetmen Yılmaz Erdoğan’ dır. Berfin Erdoğan, babası Yılmaz Erdoğan’ ın Sanem Oktar ile yaptığı evlilikten dünyaya gelmiştir. Babasının ünü dolayısıyla bebekliğinden bu yana kendisi de ülkemizde tanınmaktadır.

 

“Bir Demet Tiyatro”’ da çocuk oyuncu olarak rol alan “Berfin Erdoğan”, oyunculuğa uzak durmamıştır. 2005 yılında da “Organize İşler” filminde daha sonra “Çok Güzel Hareketler” adlı televizyon programının bir bölümünde oyunculuğunu sergilemiştir.

 

Dönem dönem magazin gündeminde adı farklı kişilerle aşk dedikodularına karışmıştır. Son zamanlarda da Berfin Erdoğan ın oyuncu Fırat Çelik ile aşk yaşadığı dedikoduları Yılmaz Erdoğan tarafından pek hoş karşılanmamış ve bu haberi de yalanlamıştır. Aynı şekilde Fırat Çelik de bu ilişkiyi yalanlamış, “Berfin kız kardeşim gibidir” açıklamasında bulunmuştur. Sık sık gecelerde görüntülenen Berfin Erdoğan’ ın elinde alkol ve sigarayla çekilen fotoğrafları da bir dönem magazin gündeminde yer almış ve yaşının küçük olması nedeniyle sevenleri tarafından tepki görmüştür.

3 Yorum

Yorum Yapın
  1. Gerizekalı arkadaşım 1995 yılında bir demet tiyatro kurulmuş ve ileriki zamanlarda da berfin erdoğan çocuk oyunculuk yapmış çaktın mı mewzuyu 😉

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir