Berrak Tüzünataç Kimdir Kaç Yaşında ?

İstanbul Özel Koç Lisesi mezunu olan güzel oyuncu Berrak Tüzünataç 2 Kasım 1984 Yalova doğumludur. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni bitirmiştir.

 

Yalova’da Marmara Depremi esnasında müteahhit olan babasının yaptığı bazı evler yıkılınca babası on gün kadar hapis yatmış, Berrak Tüzünataç da annesiyle birlikte İstanbul Caddebostan’a taşınmıştır. 2004 yılında Yılmaz Erdoğan’ın dersler verdiği BKM bünyesine katılmıştır. Henüz 18 yaşında iken İlhan Mansız’ın sevgilisi olarak tanınmış hemen ardından Bodrum Fuga Otelleri’nin sahibi Volkan Büyükhanlı ile yaşadığı olaylı birliktelik ile adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır. Elele gibi ünlü dergilerin kapaklarında resimleri yer almıştır.

 

Number1 TV’de haber sunarak ekranlarla tanışan güzel oyuncu Sinem Kobal ile birlikte Yetenek Avcısı isimli programı sunmuştur. Sinemaya ilk adımını ise 2005 yılında gösterime giren, yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı Organize İşler ’deki küçük rolüyle yapmıştır. Beyza’nın Kadınları sinema filminde oynamış; Ödünç Hayat, Elveda Rumeli gibi Türk dizilerinde rol almıştır. Bir süre komedyen Okan Bayülgen ile adı anılmış, 2007 yılında yakışıklı oyuncu Nejat İşler ile yaşadığı birliktelikle gündeme bomba gibi düşmüştür.

 

Serdar Ortaç’ın Canıma Minnet klibinde oynayan, SHOW TV ekranlarında yayınlanan Bu Kalp Seni Unutur mu dizisinde de rol alan Berrak Tüzünataç’ın oyunculuğunda yönetmen Zeki Demirkuz’un Kıskanmak filminde başrol oyuncusu olarak yer alması bir dönüm noktası olmuştur.

 

Berrak Tüzünataç  çok güzel ve dikkat çeken bir modeldir. 1984 yılında Yalova’da doğmuştur. Türk sinema ve dizi oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur ancak Number 1 Tv’de haber sunarak ekranlar da tanıdık bir sima haline gelmiştir. Organize İşler filminde ekranlarda görüldükten sonra ünlenmiş ve başka projeler imza atmıştır. Elveda Rumeli dizisinde önemli bir role sahipti ve buradaki Vahide karakterini canlandırdı..

 

Berrak Tüzünataç Show TV’de yayınlanan Bu Kalp Seni Unutur Mu  dizide Yıldız karakterini oynadı. Serdar Ortaç’ın 2004 yılında yayınladığı klipte de oynamıştır. Magazin gündeminden asla düşmeyen bir ünlüdür. Hızlı yaşamı ve popülerliği her zaman dikkat çeker. Nejat İşler ile zamanında adı aşk dedikoduları ile anılmıştır.

 

Berrak Tüzünataç Vakko’nun veliahtlarından Ediz Elhadef ile aşk dedikodularına da adı karışmış bir güzel oyuncudur. Ardından Elhadef güzel oyuncudan ayrılıp eski aşkı Ece Sükan ile tekrar birlikte olmuştur. Adı Tolga Egemen ile de aşk dedikodularına karışmıştır. Güzel ve başarılı bir oyuncu mankendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.