Burak Gacemer Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında ?

Burak Gacemer; 1981 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ailesi Selanik göçmenlerindedir. İzmir Özel Türk Koleji’nden mezun olmuştur. İlkokul dördüncü sınıfta basketbola ilgisi ve yeteneği olduğunu farketmiştir. 15 yıl boyunca Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı’nda oynamıştır. Toplam 62 kez milli maçlara çıkmıştır.

 

2007 yılında basketbol oynamayı bırakan Burak Gacemer Koreograf Uğurkan Erez ile çalışarak mankenliğe başlamıştır. 2008 yılında Fashion Tv En İyi Erkek Manken ödülünü almıştır.Mankenliğin yanı sıra klip ve reklam oyunculuğu da yapmıştır. Şarkıcı Hadise’nin Düm Tek Tek adlı şarkısında oynayarak kendisini daha geniş kitlelere ulaştırmıştır.

 

2006 yılında Brezilya’dan bir reklam çalışması için İzmir’e gelen manken Larissa Rodrigues ile tanışmalarıyla ilişkileri başlamıştır. Yakışıklı manken Burak Gacemer; Atv kanalında yayınlanan Krem adlı televizyon dizisinde oyunculuk yapan ve Survivor Ünlüler –  Gönüllüler yarışmasında yarışmış olan manken Larissa Rodrigues ile 2011 yılında dünya evine girmiştir. Çift evlendikten sonra birlikte Calista Luxury Resort Hotel reklam  filminde oynamışlardır. Evliliklerinin 3. yılında yeniden gelinlik ve damatlık giyerek objektif karşısına geçen çiftin internet üzerinden paylaştıkları video izlenme rekoru kırmıştır.

8 Yorum

Yorum Yapın
  1. larissa gacemer çok ama çok güzel keşke bende larissa gibi güzel olabilseydim burak gacemer ise çok yakışıklı burak çok şanslı

  2. Biyografi yapıyorsunuz adamın geçmişi hakkında hiçbir şey yok.
    İzmir Türk Koleji mezunu, Eski profesyonel basketbolcu. KSK’de basketbol hayatına başladı. Daha sonra manken-oyuncu olmaya karar verdi. tıpkı Kıvanç tatlıtuğ gibi.

  3. burak 22 Mart 2012 c7ok harika olmuş. Resmen izlreken heyecanlandım hem şekilli hem de mfczikli. İki kelimeyle emeğe saygı )Ama yine de patron gf6rmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.