Zayn Malik Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında ?

Asıl adı Zain Javadd Malik dir. Kullanılan ismi ile Zayn Malik ,   12 Ocak  1993  yılında İngiltere’ de doğmuştur. Son zamanlarda ün kazanmış olan  pop sanatçısı Zayn  Malik’ in  babası Pakistan asıllı  ve annesi  de  İngiliz asıllı Tricia Malik’tir. Zayn Malik ‘in  3 kardeşi daha vardır. Ünü sanatçı ,  one direction gurubunun üyesi olup ,  2011 , 2012 , 2013 yılları arasında farklı albümleri vardır.

 

Aynı zamanda  konser turları da yapmaktadır. Güçlü bir sese sahip olmasının yanında aynı zamanda  şarkılarını da kendisi yazmaktadır. Gurup içerisindeki tek müslüman olan üyedir. Son zamanlarda özel hayatından oldukça sık söz edilen Zayn Malik üzerine çeşitli dedikodular gerçekleşmiştir.

 

Sevgilisi  olan Perrie Edwards ile ayrılacağı haberleri hızlı bir şekilde özelliklede Sosyal medyada yayınlandığı için  bu dedikodulara sevgilisiyle olduğu bir fotoğraf ile cevap vermiştir. Zayn Malik  kısa bir süre önce yaptığı bir açıklamada   sevgilisi ile oldukça mutlu olduğunu ve sanat hayatına da hızlıca devam ettiğini söyledi.

7 Yorum

Yorum Yapın
  1. ben tam 3 yildir directionerim ve grup üyelerinin hepsinin yeri benim için aynidir.ama nedense zayn malik için öyle diyil diyerleri için ne hissediyosam ona daha da fazlasini hissediyorum.sakin yanliş anlamayin ben ayrimcilik yapmam sadece zaynin yerinin bende başka olduğunu anlatmak istedim….

  2. Zayn malik hayatimin bir parcasidir diye bilirim.onu hayrani bazen duwunuyorum onu
    Benden cok seven varmi acaba .onu cooooook beyeniyorummm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir