Nihat Doğan Kimdir Biyografisi Sözleri ?

Nihat Doğan 13 şubat 1977 yılında İstanbul’ da doğmuş  Bir vokalist / müzisyendir. Diğer bir çok sanatçıda olduğu gibi Nihat Doğan’ ınhayatıda sansasyonel  olaylarla geçmiştir.

 

11 yaşına kadar ailesi ile birlikte İstanbul’ da yaşarken , babasının ölümü üzerine  aile büyükleri tarafından  Kendi memleketi olan Muş’ a götürülmek istenmiştir. Fakat  o yaşta dahi  gitmek istemediğini söylemiş ve kendisi  İstanbul’ da kalmıştır.   İstanbul Avcılar’ da bir çay bahçesinde otururken , kendisinden şarkı söylenmesi istenmişdir.  Söylediği şarkı beğenilmiş ve , orada tesadüfi olarak bulunan bir alman çift aracılığı ile Almanya’ya gitmiştir.

 

Orada kendini müzik alanında geliştirmiş fakat  kariyeri hakkındaki  olumsuz düşüncesi sayesinde tekrar Türkiye’ ye gelmiştir.  1994 yılında profesyonel olarak bir albüm çıkarıp  ilk olarak müzik kariyerine başlamıştır.  Günümüz de ise ,hala bu mesleğini yapmaktadır. Ekstra olarak ,  Amatör bir takım olan büyükdere spor’ da  teknik direktörlük yapmaktadır. Nihat Doğan’ ın  en etkili çıkışı ise  geçtiğimiz yıllarda  survivor ‘ yarışmasına katılmasıyla gerçekleşti.

Yorum

Yorum Yapın
  1. Dec26 men bir genc kimi bunu demek isteyirem ki, olizeimkn ciceklendiyi bir gunde asayisin pozulmasinin eleyhineyem ..yersiz mitinqler, olizeimkn iqtisadiyyatinin guclenmesine qarsidi .olkemizi hamiliqla destek olaq, mitinqlere getmeyek polisler de dovletin bir oqludu, onlar da vezifelerini layiqince yerine yetirir .polislere hormetle yanasaq

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.