Burak Yılmaz Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında ?

15 Temmuz 1985 yılında Antalya’da dünyaya gelen Burak Yılmaz, santrafor mevkiinde oynayan Türk futbol oyuncusudur. Şu an Süper Lig ekiplerinden olan Galatasaray’da top koşturan Burak Yılmaz, daha önceleri Beşiktaş, Fenerbahçe, Trabzonspor ve Manisaspor gibi kulüplerde forma giymiştir. Bir zamanlar

 

Beşiktaş’ta kalecilik yapan Fikret Yılmaz’ın oğlu olan Burak Yılmaz, futbol kariyerine Antalya Spor’un altyapısında başlamış, Trabzonspor’a transferinden sonra 33 golle gol kralı unvanını kazanmıştır.  Burak Yılmaz, Sergen Yalçın’dan sonra Türkiye futbol liginin dört büyük takımında da oynayan 2. Futbolcudur. Milli takımda 88 kere forma giyen genç futbolcu bu formayla 15 gol atmıştır.

 

Burak Yılmaz’ın adı şu sıralar daha önce Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile beraber olan 21 yaşındaki Afra Özgen’le anılmaktadır. Kıbrıs’ta birlikte görüntülenen çift bir otelde beraber Serdar Ortaç konseri izlemişlerdir. Daha önce sosyetik güzel Zeynep Selvili ile uzun süreli bir birliktelik yaşayan ve onu Afra Özgen’le aldattığı öne sürülen Burak Yılmaz hızlı aşk hayatıyla bütün tepkileri üzerine çekmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.