Ceyhun Fersoy Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında ?

Ceyhun Fersoy 18 Temmuz 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlkokul ortaokul ve lise yıllarını Fransa İsviçre ve İstanbul’ da okumuştur.2001 yılında TÜRVAK Sinema Televizyon Eğitim Merkezi Yapım Yönetim Bölümü’nde yer almıştır.2005 2006 yılları arasında ünlü  Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio’da devam etmiştir.

 

Ceyhun Fersoy2005 yılında ise BKM Atölye çalışmalarına katılmıştır. Bir Demet Tiyatro dizisindeki performansı ile bir hayli dikkat çekmiştir. Ana Kuzusu, Kurtlar Vadisi, İki Aile dizileri ile Neşeli Gençlik filminde oynamıştır. Şu sıralar Seksenler dizisinde rol almaktadır. Bir dönem Çocuklar Duymasında oynayan genç oyuncu dizide yurtdışına gidecek şeklinde çıkmıştı. Ama yakın zaman da Çocuklar Duymasına geri dönmektedir.  İstanbul Meydan Sahnesinin en yeni oyunlarından biri olan Pijamalı Adamlar tiyatro oyununda da yer almıştır.

 

Ceyhun Fersoy Seksenler dizisinden Begüm Öner ile ilişki yaşamaktadır. Mesut Yar’ın programına katılan çift program da sorulan” birlikte misiniz” sorusuna evet yanıtını vermişlerdir. Bu açık sözlülük Mesut Yar’ı şaşırtmış ama takdirini kazanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.