Deivid de Souza Kimdir Golleri Yaşı ?

David de Souza  Brezilyalı bir ortasaha oyuncusudur.  Futbol hayatı  doğduğu yerde  Nova IGUCA takımında başlamış ve çok küçük yaşlarda başlamıştır. Uzun yıllardır Futbol hayatı olan David De Souza  148 maç içerisinde  82 gol atınca dikkatleri üzerine topladı.

 

4 büyük takımdan birisi olan Fenerbahçede de uzun süre oynamış olan David De Souza ,  4  Mart 2008 yılında  şampiyonlar ligi için 2. Yarı oynanırken  takımına kazandırdığı 2 gol ile maçı uzatmalara götürmüştür.  Uzayan maç sonucunda  Fenerbahçe maçı kazanmış ve takım çeyrek finale çıkmaya hak  kazanmıştır.  Maç penaltılar ile kazanılmıştır.

 

Yine David De Souza  çevrek final vizesini takımına kazandırdıktan kısa bir süre sonra  2 Nisan  2008 yılında  Şükrü Saraçoğlu standında  13. Dakikada kendi kalesine gol atmıştır. Takım içerisinde daha hırslı ve azimli bir şekilde mücadele etmeye başlayan David de Souza  maçın bitmesine kısa bir süre kala  80. Dakikada  takımının kazanmasını sağlayacak olan golü atarak  Lig içerisindeki  71. Gole imzasını atmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir